Časté dotazy

Lunafit je první a také jediný oficiální obchod a zprostředkovatel strojů EMSzero pro Českou a Slovenskou republiku.
Jsme přímými dovozci s veškerou certifikací, českými návody a také oficiálním showroomem. Díky tomu Vám můžeme nabídnout jako jediní tyto služby:

  • Oficiální záruční a pozáruční servis, který je naprosto nejdůležitější součástí těchto strojů.
  • Nabízíme firmám i fyzickým osobám oficiální certifikované školení. Po ukončení školení dostanete osvědčení.
  • Showroom, který bude otevřený v Praze, kde si budete moci zboží vyzkoušet, a to nejen pro osobní využití, ale také pro kosmetické salony.
  • Poradenství pro EMSzero a to včetně užití a plánování procedur, životosprávy a přímého plánu. 
  • Český návod ke každému stroji.
  • Oficiální partnerství a import produktů EMSzero přímo od výrobce, včetně náhradních dílů a příslušenství. 
  • Procedury a cvičební plán přímo pod značkou EMSzero a LUNAFIT.cz
  • Skladem máme značky EMSzero Portable, EMSzero Classic, EMSzero Professional, EMSzero Mini a EMSzero Ultra a veškeré novinky vždy jako první v Evropě.

EMSzero využívá vysoce intenzivní elektromagnetickou technologii. Provádí lokální akce na svalové skupiny pro dosažení efektu viditelného pouhým okem. Krátkodobé užívání zabrání frekvenci svalové relaxace. Aktivované svaly zvyšují krevní oběh a spalují kalorie.

Aktivujte svaly břicha, hýždí, rukou, ramen i nohou, abyste si zvýšili podíl svalů. Nedochází k žádnému vedlejšímu účinku a svalová struktura je velmi trvalá. EMSzero by se proto neměl míchat s práškem nebo speciálními jehlami, které krátkodobě ovlivňují svalovou strukturu, aby způsobily dlouhodobé poškození tělesného systému.

K čemu jsou stroje EMSzero určeny?

Je to jedinečná technologie, která slouží k posílení svalstva, zpevnění postavy, redukci tuku, posílení pánevního dna, ale řeší i problémy s inkontinencí a pomáhá jí předcházet. A to vše neinvazivně. Přístroje doporučují lékaři i na bolesti zad. V jiných zemích na používání těchto přístrojů dokonce přispívají i zdravotní pojišťovny.

Na jakém principu fungují?

Na principu magneticko-elektrických vln. Neinvazivní technologie vyvolává 20 000 hlubokých a silných svalových kontrakcí, kterých nelze dosáhnout prostřednictvím dobrovolných kontrakcí. Při vystavení silným kontrakcím je tak svalová tkáň nucena přizpůsobit se extrémnímu stavu. Reaguje hlubokou remodelací své vnitřní struktury, která má za následek budování svalů a tvarování těla. Laicky řečeno, představte si, že 30 minut ležíte nebo sedíte, a přitom neinvazivně cvičíte tak, jako byste chodili v kuse 1,5 měsíce do posilovny cvičit jednu partii těla.

Jak rychle můžeme vidět výsledky?

První hmatatelné výsledky uvidíte ihned po ošetření a kumulativně s každým dalším sezením. Pozitivní výsledky jsou obvykle hlášeny dva až čtyři týdny po posledním sezení a nadále se zlepšují po dobu několika týdnů po ošetření, přičemž výsledky dosahují vrcholu za 3 měsíce.

Pro koho jsou EMSzero vhodné?

EMSzero je přístroj vhodný jak pro kosmetické salony a studia, tak i pro klienty, kteří nemají moc času a chtějí na sobě pracovat u sebe doma.

Je možné si stroje před nákupem někde vyzkoušet?

Ano, všechny přístroje, které nabízíme, je možné si vyzkoušet v našem showroomu Lunafit na Praze 4 na Chodově.

Jak probíhá zaškolení a jak je to s certifikací?

Školení nabízíme svým klientům na flash disku nebo přímo na naší provozovně Lunafit (Digifit) v Praze. Certifikáty CE, ROHS, český návod, veškeré certifikace, a také popis stroje od prvního spuštění po samotnou proceduru, jsou samozřejmostí.

Pokud se někdo nedostane do showroomu, kde je možné si stroj objednat?

Stroj je možné objednat on-line na stránkách www.lunafit.cz. Odesíláme ho kurýrem ihned po připsání částky na účet, a to kamkoliv po České i Slovenské republice. Samozřejmostí je ale i vyzvednutí na naší pobočce.

Mohu vrátit zboží ve 14ti denní lhůtě?

Bohužel nelze, díky přísným hygienickým vlastnostem, které tyto stroje obsahují. Jde o hygienický prostředek na tělo a tím pádem nelze vrátit, ani vyměnit