Nejčastější otázky a odpovědi

Otázka: Co je EMSzero?

Odpověď: EMSzero je zařízení schválené FDA, které pomáhá budovat a tvarovat svaly neinvazivně, během pouhých 30 minut, pro okamžité a dlouhodobé tvarování těla. EMSzero také odstraňuje tukové buňky a vytváří jediné ošetření 2v1 pro bourání tuku a  budování svalové hmoty.  

Otázka: Jak funguje EMSzero?

Odpověď: Neinvazivní technologie vyvolává 20 000 hlubokých a silných svalových kontrakcí.

Při vystavení silným kontrakcím je svalová tkáň nucena přizpůsobit se tak extrémnímu stavu. Reaguje hlubokou remodelací své vnitřní struktury, která má za následek budování svalů a tvarování vašeho těla. 

Otázka: Dochází u EMSzero k nějakému výpadku ?

Odpověď: EMSzero je neinvazivní a nevyžaduje žádnou dobu zotavení ani žádnou přípravu před/po ošetření. Budete se moci vrátit ke svým normálním aktivitám, protože kyselina mléčná, která se hromadí ze svalových kontrakcí, se vyplaví během fáze 3 léčebných cyklů. 

Otázka: Na jaké oblasti se EMSzero zaměřuje?

Odpověď: V současné době EMSzero ošetřuje břicho pro tonizaci svalů a redukci tuku, stejně jako ošetřuje hýždě pro lifting a objem. Ruce pro nárůst svalové hmoty, nohy pro zpevnění a nárůst svalové hmoty.

Otázka: Jaké výsledky mohu očekávat s EMSzero ?

Odpověď: Můžete očekávat 19-23% trvalý úbytek tuku v oblasti břicha, stejně jako 16% nárůst svalových vláken. U hýždí můžete očekávat 4-4,5 cm zvednutí a zároveň zvýšit objem ve střední části hýždí.

Otázka: Jak rychle uvidím výsledky?

Odpověď: Začnete pociťovat hmatatelné výsledky hned po ošetření a kumulativně s každým dalším sezením. Pozitivní výsledky jsou obvykle hlášeny dva až čtyři týdny po posledním sezení a nadále se zlepšují po dobu několika týdnů po ošetření, přičemž maximální výsledky dosahují vrcholu za 3 měsíce. 

Otázka: Jak vypadá procedura EMSzero  ?

Odpověď: Při Proceduře EMSzero se cítíte jako při intenzivnějším cvičení, ale během léčby můžete ležet a relaxovat. Nebolí to, ale ucítíte pulzující pocit. Vždy můžeme nastavit intenzitu pro vaše pohodlí, ale vždy by měla být zcela snesitelná.

Otázka: Jak dlouho trvá léčba EMSzero ?

Odpověď: Procedura EMSzero trvá pouze 30 minut. Doporučuje se provádět v sérii minimálně 4 ošetření, naplánovaných 1-2x týdně po dobu 4-8 týdnů.